Strona główna
Finanse
Tutaj jesteś

Kiedy warto wziąć w leasing auto?

Finanse Data publikacji - 21 maja 2022 Autor - Redakcja finna.pl


Sprawny, wygodny samochód, którym będzie się świetnie jeździć po mieście oraz na dalszych trasach to marzenie wielu osób. Nie da się ukryć, że posiadanie nowego samochodu często staje się celem, do którego ludzie dążą, odkładając pieniądze z wypłaty przez lata. Warto wiedzieć, że istnieją inne możliwości finansowania. Jedną z nich jest leasing samochodu, który można uzyskać korzystając z usług firmy VW FS. Leasing to popularny sposób finansowania, który w wielu sytuacjach jest naprawdę korzystny. 

Leasing samochodu 

Leasing samochodu zwykle kojarzy się z sytuacją, kiedy to firma wypożycza samochód i użytkuje go przez określony czas. Rzeczywiście jest to prawidłowe skojarzenie. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą wziąć samochód w leasing. Firmy oferujące różnego rodzaju usługi również bardzo często decydują się na leasingowanie samochodów. Samochody w leasingu są następnie użytkowane przez pracowników, którzy korzystając z nich na co dzień. Często są to przedstawiciele handlowi, ale nie tylko. Istnieje przecież możliwość leasingowania samochodów dostawczych. Aby mieć sprawną rozbudowaną flotę samochodów na przykład wtedy, gdy prowadzi się firmę przewozową czy transportową, wzięcie samochodów w leasing jest często jedynym rozwiązaniem. Nowe samochody kosztują dużo, natomiast możliwość uiszczenia konkretnych comiesięcznych opłat za auto to zdecydowanie korzystniejsza opcja. 

Kiedy warto wziąć auto w leasing? 

W wielu sytuacjach opłaca się wziąć auto w leasing. Wszystko zależy tak naprawdę od potrzeb. Samochód nowy w leasingu to sposób na poprawę swojego wizerunku, budowanie prestiżu. To również gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności. Leasingowane samochody są serwisowane w autoryzowanych punktach, dlatego też są w tak doskonałym stanie technicznym. Jeżeli pragnie się korzystać z aut bezpiecznych, niezawodnych, nowe w auto w leasingu to naprawdę świetna sprawa. VW FS operuje leasing samochodów nie tylko klientom biznesowym, ale również klientom prywatnym. 

Leasing samochodów dla klientów prywatnych 

Klienci biznesowi decydują się na leasing samochodu również dlatego, że mogą włączyć koszty związane z leasingiem auta do kosztów prowadzenia firmy. Klienci prywatni nie mają takiej możliwości, ale w ich sytuacji auto w leasingu to często również świetny wybór. Dzięki leasingowaniu można użytkować samochód, który jest nowy, prosto z salonu, posiada różnego rodzaju udogodnienia, a to przecież niezwykle przyjemne dla każdego kierowcy.

Redakcja finna.pl

Nasz zespół doradza w wielu kwestiach zawodowych. Dzielimy się profesjonalną wiedzą z zakresu biznesu, finansów, pracy oraz wielu przydatnych obszarów wiedzy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

finansowanie faktur