Strona główna
Finanse
Tutaj jesteś

Samochody elektryczne z możliwym dofinansowaniem

Finanse Data publikacji - 6 czerwca 2022 Autor - Redakcja finna.pl
VW FS


Samochód elektryczny to samochód przyszłości. Warto wiedzieć o tym, że przemysł motoryzacyjny dąży do tego, by większość samochodów, które będą funkcjonowały na rynku, były właśnie samochodami elektrycznymi. Związane jest to między innymi z topniejącymi zasobami surowców naturalnych i wzrastającą ceną za nie, ale też dbałością o środowisko naturalne. Jeżeli auto elektryczne wciąż pozostaje w sferze marzeń, warto dowiedzieć się więcej na temat możliwości finansowania, którą oferuje Emobility.vwfs.pl

Samochód elektryczny z finansowaniem

 

Zakup samochodu to zawsze ogromny wydatek dla każdego. Nawet jeżeli posiada się spore oszczędności, jednorazowe wydanie gotówki  nie zawsze jest dobrym pomysłem. Warto rozważyć wtedy finansowanie samochodu w jednej z przystępnych ofert. Salon VW FS oferuje kilka różnych sposobów finansowania, które spotykają się z bardzo dobrym odbiorem ze strony klientów. Pierwsza opcja to między innymi możliwość skorzystania z kredytu gotówkowego na zakup samochodu. To dobry sposób wtedy, gdy posiada się już część kwoty potrzebnej na zakup samochodu, ale brakuje jeszcze określonej sumy pieniędzy. Wtedy można resztę sfinansować w ramach kredytu, ustalić odpowiednią ilość lat rat, dzięki czemu comiesięczne kwoty nie będą tak bardzo obciążające dla budżetu. Po spłacie kredytu gotówkowego samochód pozostaje własnością kredytobiorcy. Druga opcja to leasing samochodu elektrycznego, o którym warto dowiedzieć się więcej wtedy, gdy prowadzi się działalność gospodarczą.

Leasing samochodów elektrycznych

Elektryczny samochód może być finansowany w jeszcze inny sposób. Salon oferuje między innymi leasing samochodów, który będzie świetną opcją dla klientów biznesowych, prowadzących na przykład działalność gospodarczą. Opłaty za leasing można bowiem włączyć w koszty prowadzenia działalności, dzięki czemu obniży się odprowadzany podatek. W jaki sposób skorzystać z leasingu? Ponownie potrzebna jest pewna kwota na wpłatę własną, o której można porozmawiać z doradcą. Pozostała kwota pieniędzy jest rozkładana na comiesięczne raty, których wysokość będzie uzależniona od tego, na jak długi okres rozłoży się leasingowanie. Po zakończeniu umowy klient może wykupić samochód w preferencyjnej cenie lub po prostu zostawić go w salonie i wybrać inny, nowszy model. Te elastyczne możliwości sprawiają, iż coraz więcej osób decyduje się na leasing samochodu. Dzięki to mogą korzystać z nowoczesnych samochodów elektrycznych, które są przyjazne dla środowiska naturalnego i bezpieczne podczas eksploatacji.

Redakcja finna.pl

Nasz zespół doradza w wielu kwestiach zawodowych. Dzielimy się profesjonalną wiedzą z zakresu biznesu, finansów, pracy oraz wielu przydatnych obszarów wiedzy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

finansowanie faktur