finna.pl

finna.pl – finanse, biznes, praca, rozwój osobisty

Finanse

Nowe auto z salonu na raty

Samochód prosto z salonu to jedno z marzeń niejednego z nas. Niestety nie jest to tania sprawa. Mając wybór i brak ograniczeń finansowych, ludzie oczywiście rzadziej wybierali samochody używane. W tym artykule chcielibyśmy jednak przedstawić korzystne opcje finansowania dostępne dla klientów indywidualnych. To naprawdę o wiele prostsze i bezpieczniejsze niż mogłoby się nam wydawać. Miesięczna rata wcale nie musi być tak wysoka jak mogłoby się nam wydawać.

Czy warto kupować samochód na raty?

Pytanie to nie należy do najprostszych wszystko zależy od tego, jak wygląda nasza sytuacja finansowa oraz czy jesteśmy pewni co do zakupu. Samochód to inwestycja na lata. Decyzję o jego kupnie nie podejmuje się pod wpływem impulsu. Powinna być ona przemyślana i zdecydowana, tak aby później nie żałować.

Jeżeli lubisz wymieniać samochody na nowe po krótkim okresie czasu, zakup nowego na raty w formie leasingu powinien być najlepszym rozwiązaniem. 

Poznaj opcje finansowania samochodu

Wyżej wspomniany zakup auta na raty w formie leasingu w ostatnim czasie cieszy się coraz to większą popularnością. Forma finansowania samochodu w ten sposób nie zobowiązuje nas do jego całkowitego wykupu. Dzięki VW FS możesz dostosować miesięczną ratę do swoich możliwości. Ustalasz opłatę wstępną, okres spłaty oraz limit kilometrów w ciągu roku. Płacisz za szacowaną utraconą wartość podczas użytkowania. Przy tradycyjnym zakupie samochodu już przy wyjeździe z salonu traci on ogromny procent swojej wartości. Dopiero pod koniec trwania umowy podejmujesz decyzje czy kupujesz samochód na własność czy też po prostu go zwracasz. 

Gdzie wziąć samochód na raty w leasingu?

Auta na raty w leasingu są dostępne w wielu punktach w całej Polsce. Warto jednak wybrać najlepszego dealera z dostępnych. Samochód to poważna sprawa więc lepiej być tutaj ostrożnym. Nie trudno w dzisiejszych czasach trafić na oszustów. Czasem strona internetowa może wydawać się naprawdę godna zaufania a tak naprawdę możemy na niej wiele stracić. Godnym polecenia jest VW FS. Na oficjalnej stronie znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje. W przypadku wątpliwości, możemy w każdej chwili umówić się na rozmowę z pracownikiem który odpowie na wszystkie nasze pytania.