finna.pl

finna.pl – finanse, biznes, praca, rozwój osobisty

gdzie na narty
Biznes

Najlepsze ośrodki narciarskie w Europie

Pierwszy śnieg zawsze wiąże się z radością entuzjastów narciarstwa. Jednak wraz z rozpoczęciem sezonu pojawia się odwieczne pytanie, gdzie na narty możesz wybrać się tym razem. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego ulubionego miejsca lub po prostu chcesz spróbować czegoś nowego, poniżej przedstawiamy kilka propozycji wartych odwiedzenia.

Ski Area Carezza – położony w Tyrolu ośrodek narciarski nastawiony jest głównie na rodzinne wyprawy. Ponad połowa z przeszło 40 km tras posiada łagodne nachylenie dzięki czemu idealnie nadaje się na jazdę z dziećmi.
Livigno – znajdujący się we włoskiej Lombardii ośrodek łączy trasy o różnym stopniu trudności oraz snowparki do bardziej wymagających sportów narciarskich. Obszar kompleksu narciarskiego obejmuje przeszło 110 km tras wraz z 30 wyciągami.
Zilertal Arena – jest Austryjackim ośrodkiem najchętniej odwiedzanym przez Polaków. Dla miłośników „białego szaleństwa” oddaje ponad 150km tras o zróżnicowanej trudności, ponad 50 wyciągów, a także specjalne miejsca dla najmłodszych narciarzy.

Przeczytaj więcej na NARTYWALPACH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.